Kadeřnický Salon B&Z
01 INTERIÉR SLUŽBY CENÍK KDE NÁS NAJDETE NAŠE TVORBA O NÁS FACEBOOK
Naše tvorba
stin

Naše tvorba

Jaja Brychnačová

Jája Brychnačová

V oboru kadeřník pracuje téměř 20 roků. Působí také jako regionální manažerka pro firmu Matrix, kde načerpala mnoho zkušeností jak na domácí půdě, tak i v zahraničí a mohla pracovat po boku světových kadeřníků, jako je například Errol Dougles, Paul Falltrick.

Blanka Zachová

Jako kadeřnice pracuji již 15 let, během, kterých jsem měla možnost vzdělávat se a učit, jak od českých tak od špičkových zahraničních kadeřníků ( Paul Falltrik, Marcus Samim, Alex Chabot, Louis Jalleo atd.)

Blanka Bodláková Zachová
Simona Černíková

Simona Černíková

Tuto profesi jsem si vybrala už jako malá holka a touha splnit si sen, se mě držela až do dospělosti. Mým vzorem byla jedna velmi šikovná kadeřnice, která zkrášlovala celou moji rodinu. Obdivovala jsem hlavně její zabarvené ruce:-). Moje práce je pro mě i koníčkem. Věnuji se střihům a barvení vlasů jak pro slečny, paní i starší dámy, tak stejně se za mnou nemusí bát přijít muži a děti.

Denisa Špinarová

Vyučena jsem od roku 2010 na střední škole potravinářské a služeb Charbulova 106. Obor kadeřnice jsem měla vybraný už jako malá repliky hodinek slečna. Už tehdy mě bavilo česat a stříhat panenky.

Denisa Špinarová
Dominik Juriš

Dominik Juriš

Vyučen jako kadeřník jsem od roku 2013 na střední škole potravinářské, obchodu a služeb Charbulova Brno Roky se zajímám o módu a trendy. Obor kadeřník mi přišel jako skvělá příležitost, kde ukázat kreativitu a zároveň dat prostor své fantazii.


 
Kontaktní informace

Kadeřnický salon
Brychnačová & Zachová s. r. o.
Hybešova 30 (1. patro)
Brno 602 00

Fakturační údaje

Brychnačová & Zachová s. r. o.
Hybešova 30
Brno 602 00

IČ: 29300746

 

Otevírací doba

po–pá od 8.00 do 19.00 hodin
so-dle objednávky na 608 144 388

Volejte, napište nám

M: 775 555 370
E: info@salonbz.cz
W: www.salonbz.cz
FCB: www.facebook.com/salonbz

360company