Kadeřnický Salon B&Z
01 INTERIÉR SLUŽBY CENÍK KDE NÁS NAJDETE NAŠE TVORBA O NÁS FACEBOOK
Naše tvorba
stin

Naše tvorba

Jaja Brychnačová

Jája Brychnačová

V oboru kadeřník pracuje téměř 20 roků. Působí také jako regionální manažerka pro firmu Matrix, kde načerpala mnoho zkušeností jak na domácí půdě, tak i v zahraničí a mohla pracovat po boku světových kadeřníků, jako je například Errol Dougles, Paul Falltrick.

Blanka Zachová

Jako kadeřnice pracuji již 15 let, během, kterých jsem měla možnost vzdělávat se a učit, jak od českých tak od špičkových zahraničních kadeřníků ( Paul Falltrik, Marcus Samim, Alex Chabot, Louis Jalleo atd.)

Blanka Bodláková Zachová
Simona Černíková

Simona Černíková

Tuto profesi jsem si vybrala už jako malá holka a touha splnit si sen, se mě držela až do dospělosti. Mým vzorem byla jedna velmi šikovná kadeřnice, která zkrášlovala celou moji rodinu. Obdivovala jsem hlavně její zabarvené ruce:-). Moje práce je pro mě i koníčkem. Věnuji se střihům a barvení vlasů jak pro slečny, paní i starší dámy, tak stejně se za mnou nemusí bát přijít muži a děti.

Nikola Michalíková

Tomuto oboru se věnuji profesionálně již 13 let a moje práce je zároveň mým koníčkem. Baví mě se v práci rozvíjet a jít s novými trendy, které přizpůsobuji svým zákaznicím, jelikož každá z nich je jedinečná. Své dovednosti a zkušenosti pravidelně zlepšuji na kadeřnických školeních a moje filozofie je mít vlasy nejen krásné, ale i zdravé.

Nikola


 
Kontaktní informace

Kadeřnický salon
Brychnačová & Zachová s. r. o.
Hybešova 30 (1. patro)
Brno 602 00

Fakturační údaje

Brychnačová & Zachová s. r. o.
Hybešova 30
Brno 602 00

IČ: 29300746

 

Otevírací doba

Na objednání

Volejte, napište nám

M: 775 555 370
E: info@salonbz.cz
W: www.salonbz.cz
FCB: www.facebook.com/salonbz

360company